Завантажити мобільний додаток 1xBet на Android

Завантажити мобільний додаток 1xBet на Android

Тепер користувачам букмекерської компанії 1xBet робити ставки ще простіше. Все це завдяки продуманому та функціональному мобільному додатку. Воно доступне для всіх пристроїв з операційною системою Android. Букмекер 1xBet виступає одним із найпопулярніших серед беттерів країн СНД.

Користувачі компанії можуть робити ставки на спорт без комп'ютера та прив'язки до місця. Використовуючи мобільний софт, тепер це доступно кожному зареєстрованому беттеру. Знадобиться лише гаджет – телефон або планшет, а також підключення до Інтернету.

Де і як скачати мобільний додаток 1xBet на Android. Спосіб 1

На офіційному сайті букмекерської компанії 1xBet є мобільний додаток для скачування. Знайти його можна, якщо в самому низу будь-якої сторінки ресурсу перейти до розділу Програма. Відразу після цього відкриється сторінка, де можна завантажити програму 1XBet для Android , iOS, Java.

Беттер потрібно вибрати один з варіантів. Далі з'явиться спливаюче вікно, де будуть інструкції з описом подальших дій. Необхідно ввести номер мобільного телефону та натиснути кнопку “Отримати посилання”. Після цього запуститься перевірка системи – це необхідно для відстеження роботів.

Потім залишається перейти за посиланням, що прийде у смс на телефон та встановити мобільний додаток. Установка триває близько 5 хвилин. Додаткові дії від користувача не потрібні.

Де і як скачати мобільний додаток 1xBet на Android. Спосіб 2

Інсталятор для мобільної програми 1xBet також доступний в Інтернеті. Як правило, його формат – apk-файл. Але слід бути уважним. Є ризик занести на мобільний пристрій віруси, якщо завантажувати програму з неперевірених сторонніх сайтів. Якщо все-таки вирішили зупинити вибір на цьому варіанті, слід дотримуватись певної інструкції:

  • знайдіть посилання для завантаження софту на ресурсі, якому довіряєте;
  • скачайте apk-файл;
  • встановіть програму;
  • відкрийте програму;
  • пройдіть авторизацію чи реєстрацію.

Відразу після цього можна починати робити ставки на спорт і використовувати програму прямого призначення.

Важливо! Під час інсталяції може виникнути потреба змінити установки телефону або іншого пристрою. Для цього необхідно дозволити інсталяцію софту з неперевірених джерел.

На цьому все. Якщо вже є активний обліковий запис на сайті букмекерської компанії, то реєструватися заново не потрібно. Процес скачування та встановлення займає не більше 7 хвилин. Якщо облікового запису немає, його потрібно створити одним із запропонованих способів. Відразу після цього можна починати тестувати всі функції мобільного додатка 1хBet : поповнювати рахунок та виводити гроші, дивитися матчі в онлайн-трансляції, робити ставки.

Більше не потрібно бути біля комп'ютера та шукати дзеркала. Функціонал повної версії сайту букмекерської контори та функціонал мобільного додатка повністю ідентичні між собою.