Особистий кабінет на сайті БК 1xBet

Особистий кабінет на сайті БК 1xBet

Функціонал особистого кабінету на сайті букмекерської контори 1xBet є максимально корисним і простим для розуміння. Він містить усі базові можливості, які потрібні, щоб керувати акаунтом, робити ставки та прогнози.

Функції особистого кабінету 1xBet

Після відкриття облікового запису перед гравцем з лівого боку екрана з'являється наступний перелік розділів:

 • Особисті дані.
 • STEAM.
 • Партнерська програма.
 • Досягнення.
 • Поповнення рахунку.
 • Виведення коштів.

Наявність особистого кабінету дозволяє користувачеві сайту переглянути історію транзакцій, скласти статистику перемог та поразок. Крім того, налаштувавши обліковий запис відповідно до особистих потреб, гравець може проаналізувати удачливість власних прогнозів, а також зв'язатися з адміністрацією для вирішення важливих питань.

Опис розділів особистого кабінету на сайті 1xBet

Персональні відомості про гравця перераховуються у розділі «Особисті дані». Тут же регулюються налаштування безпеки – вказується пароль, вписується відповідь на контрольне запитання та ін.

Через STEAM відвідувачі сайту можуть проводити обмін різноманітних ігрових речей на гроші. Однак для активації цієї функції слід увімкнути валюту GameCoin.

Отримати різноманітні заохочення за залучення нових відвідувачів на сайт БК 1xBet можна в розділі «Партнерська програма».

Відкривши вкладку "Поповнення рахунку", гравець може ознайомитися з доступними способами внесення депозиту на особистий рахунок та вибрати прийнятний варіант. Найчастіше використовують:

 • банківські картки;
 • Qiwi;
 • Яндекс гроші;
 • WebMoney;
 • мобільні платежі

У розділі «Виведення коштів» перераховані способи виведення виграних грошей, що є на сайті букмекерської контори 1xBet.

Вкладка «Досягнення» призначена для того, щоб користувач сайту мав можливість вивчити історію своїх ставок, статистику вдалих та безуспішних прогнозів минулого місяця.

Крім того, скориставшись особистим кабінетом, гравець може зробити грошовий переказ другу або колезі за іграм на сайті БК 1xBet . Для проведення такої транзакції потрібно в розділі «Особисті дані» вказати номер мобільного телефону (якщо він не було вписано раніше). Після оформлення перекладу на вказаний телефон прийде SMS-код. Гроші будуть перераховані після введення коду.

Розділ «Налаштування облікового запису»

Відвідувачі сайту 1xBet можуть змінити базові налаштування відповідно до особистого смаку та потреб. Це дозволить повною мірою оцінити можливості сервісу, а також робити ставки та прогнози без особливих труднощів.

Крім стандартних функцій на сайті 1xBet зареєстрованому користувачеві надається можливість виставити власні налаштування на вкладках «Лінія» та «Live». Наприклад, у підрозділі «Multi-Live» можна створити свою сторінку, на яку додавати найкращі онлайн-заходи і робити на них ставки в один і той же час.

Підсумовуючи, слід зазначити, що за наявності особистого кабінету на сайті БК 1xBet гравець може налаштувати під себе обліковий запис, переглянути історію особистих транзакцій, ставок та прогнозів, поповнювати рахунок та виводити виграші тощо.