Як зареєструватись на 1XBET?

Як зареєструватись на 1XBET?

Букмекерська контора 1хСтавка успішно функціонує в російськомовних країнах з 2007 року. Популярність компанії можна виразити в одній цифрі – 400 000. Саме стільки користувачів придбав 1XBET за роки свого існування. У чому секрет успіху?

Тут свято дотримуються правил чесної гри. Усі виграші оперативно "доставляються" на вказаний рахунок. Служба технічної підтримки працює професійно. Прості і зрозумілі правила беттинг дозволяють робити ставки і вболівати за улюблену команду в комфортній обстановці. За наявності ліцензії, 1XBET, як і раніше, знаходиться в двозначному положенні. Відповідно до російського законодавства, азартні ігри заборонені. Це не заважає компанії спонсорувати спортивні клуби та приймати ставки.

Інформація для майбутніх користувачів

Потрапити в простір 1XBET онлайн ви можете через дзеркальний ресурс. Альтернативне посилання повністю дублює функціонал та дизайн офіційного сайту. Дзеркала не підпадають під заборону Роскомнагляду, а їхнє відвідування не є караним. Компанія створила всі умови для беттінгу, починаючи з реєстрації на сайті. Про неї й поговоримо.

Варіанти створення облікового запису

До ваших послуг – чотири простих способи реєстрації на 1XBET . Кожен має свої особливості, а вибір залежить від переваги користувача. Головною вимогою під час реєстрації є повноліття майбутнього беттора. Порушення цього правила автоматично анулює ставки без права повернення.

Реєстрація за один клік

Процес займає трохи більше хвилини і вимагає надання персональної інформації. Однак слід пам'ятати, що в особистому кабінеті вам все одно доведеться її вказати. Якщо вас це влаштовує, виберіть державу та грошову одиницю зі списку. Система автоматично згенерує оригінальний пароль та номер рахунку. Реєстрація в 1 клік - це клік з вашого боку, який повинен підтвердити те, що ви не робот.

Реєстрація на 1XBET за мобільним телефоном

У цьому випадку створений тільки для вас "неповторний" пароль і номер рахунку буде надіслано у вигляді SMS на номер вашого телефону. Збережіть його та не показуйте стороннім.

Електронна пошта

Даний метод реєстрації трохи складніший, але не набагато. У запропонованій анкеті належить вказати основну про себе інформацію, яку доведеться дублювати при верифікації в особистому кабінеті. Реєстрація за допомогою електронної пошти запропонує заповнити такі поля:

  • місце проживання користувача;
  • справжнє ім'я та прізвище;
  • грошова система;
  • самостійно придуманий пароль;
  • електронну адресу та номер мобільного телефону.

Посилання активації буде доставлено протягом декількох секунд.

Акаунт у соціальній мережі

При виборі даного методу реєстрації, 1XBET скористається особистими даними, вказаними під час створення облікового запису соціальної мережі. Вам буде запропоновано вибрати одну з семи найпопулярніших у російськомовному просторі СС. Залишається вказати валюту та зайти в особистий кабінет.

Перше відвідування особистого кабінету

Щоб зайти сюди, скористайтеся існуючим паролем та номером рахунку.

Надалі пароль можна змінити, якщо він не навіятиме вам довіри. Вам буде запропоновано повідомити адресу електронної пошти. З його допомогою ви швидко відновите обліковий запис у беттинговій компанії 1XBET.