Бонуси від 1xBet

Бонуси від 1xBet

Щоб букмекерська контора успішно розвивалася, приваблювала нових беттерів і ставала популярнішою, потрібна продумана бонусна програма. Досвідченим шляхом доведено, що бонуси є ефективним способом підвищити привабливість контори в очах клієнтів. У 1хБет є кілька заохочувальних програм, за якими гравці отримують фрібети, подарункові гроші та ще безліч індивідуальних презентів від закладу. Тож які акції 1хБет актуальні зараз, і що потрібно зробити, щоб ними скористатися? Розглянемо нижче.

Бонуси та Акції від 1xBet

Беттери вже давно визнали контору 1xBet лідером у питанні бонусних пропозицій. У букмекера їх, по-перше, дуже багато і, по-друге, акції регулярно оновлюються та додаються. Всі акції доступні лише зареєстрованим гравцям на офіційному сайті 1хБет. Достатньо авторизуватися та перейти в особистий кабінет. У розділі Акції беттер побачить всі доступні спецпропозиції.

Важливо! Всі бонусні пропозиції від 1хБет не працюють із криптовалютними гаманцями.

Вітальний бонус

Кожен новий гравець може розраховувати на вітальний бонус. 1хБет дарує 100% до суми першого депозиту. Умови відіграшу такі:

  • суму бонусу потрібно прокрутити 5 разів;
  • в рахунок відіграшу компанія приймає лише експрес-ставки, в яких було як мінімум 3 події. При цьому кожна подія не може мати коефіцієнт менше 1.4;
  • на відіграш відводиться місяць. Якщо бонус не буде відіграний, або буде відіграний частково, він згорить.

Вітальний бонус – постійна акція букмекеру. Але для конкретного користувача вона доступна лише один раз після створення профілю та внесення першого поповнення.

Чорна п'ятниця

Одна з улюблених акційних пропозицій беттерів – Чорна П'ятниця. Гравець може отримати бонус на перший депозит на п'ятницю в розмірі 100%, але не більше 100 євро. Акція діє з 00:00 до 23:59. Умови відіграшу дуже подібні до умов вітального бонусу. Для виведення грошей їх потрібно виконати.

Проте отримати одночасно вітальний подарунок та бонус Чорної П'ятниці не можна. Якщо беттер хоче отримати повернення за першою акцією, то йому потрібно скасувати нарахування бонусу Чорної П'ятниці в особистому кабінеті. Для цього беттер повинен авторизуватися та зняти галочку у графі «Взяти участь в акції» в особистому кабінеті, у розділі «Чорна П'ятниця».

Основна відмінність цього бонусу від вітального в тому, що відігравати отриманий подарунок можна лише протягом доби з моменту нарахування, а не протягом 30 днів. Але при цьому прокручувати отримані гроші потрібно лише 3 рази, а не 5 разів.

Довірча ставка

Це – аванс від закладу, який допомагає Беттер впоратися з відсутністю грошей на рахунку. Розмір довірчої ставки, на яку може розраховувати гравець, індивідуальний і залежить від активності беттера, кількості внесених депозитів, зроблених ставок і найголовніше від кількості нерозрахованих ставок. Переглянути об'єм авансу можна в купоні в розділі «Доступний баланс».

Кешбек

Ще цю акцію називають бонусом за серію невдач. 1xBet підтримує гравців, яким не пощастило. Якщо протягом місяця беттер "зливає" ставки 20 і більше разів поспіль, то заклад поверне користувачеві частину програної суми в діапазоні від $100 до $500. Конкретний розмір кешбеку залежатиме від суми зроблених та програних ставок.

Щоб отримати бонус, 20 «злитих» ставок мають відповідати таким вимогам:

  • коефіцієнт може бути менше 3;
  • сума кожної ставки має бути щонайменше $2.

Подарунок до Дня Народження

Презент до святкової дати – фрібет. Його можна отримати, якщо під час створення профілю вказати свою справжню дату народження. Служба безпеки уточнить інформацію на етапі верифікації.

Експрес дня

Ще одна постійна акція від 1хБет. Коли гравець робить ставки за декількома експресами, то коефіцієнти збільшуються на 10%. Умови участі в акції:

  • гроші на ставку можна брати лише з основного рахунку, з бонусного – не можна;
  • також не можна використати авансову ставку;
  • в «Експрес дня» не можна нічого редагувати. Після підтвердження ставки гравець не зможе доповнити події або видалити їх.

Битва купонів

Щоб взяти участь у такому змаганні, достатньо зробити ставку з кількістю наслідків від 30 до 501. Не можна ставити менше $1. Бонус, який отримає гравець при виграші - 5% від грошей, які він витратив на ставки. Також користувач отримає фрібет. Цей подарунок буде розподілено на 10 ставок у прематчі та на 10 – у Live.

Адміністрація 1xbet перевіряє кожну битву щодо дотримання умов. І хоча виграш украй привабливий, брати участь в акції частіше вирішуються беттери, які люблять ризик.

Якщо результат битви буде позитивним, то вивести виграш можна буде тільки після відіграшу. Для цього потрібно зробити ставки у прематчі та лайві з коефіцієнтом від 1.9.