Поповнення депозиту на сайті БК 1XBET

Поповнення депозиту на сайті БК 1XBET

Після реєстрації та підтвердження особистої інформації на сайті букмекерської контори 1XBET , вам належить зробити наступний крок. Без наявності коштів у своєму депозиті ставити на спортивні змагання немає сенсу. Клієнт з “порожніми засіками” не може розраховувати на пільги та бонуси . Внести депозит на сайті букмекера дуже просто.

В особистому кабінеті відкрийте розділ “Платежі” та виберіть найприйнятніший спосіб поповнення. Ця функція доступна на офіційному сайті та включена на будь-якій альтернативній сторінці 1XBET. Вам буде запропоновано чотири варіанти, кожен із яких має свої особливості. Про них ми розповімо нижче.

Загальні рекомендації щодо внесення коштів

Процедура складається з кількох найпростіших дій. В особистому кабінеті увійдіть до розділу “Поповнити рахунок”. Тут потрібно вибрати зручний для вас спосіб поповнення та внести гроші. За кілька хвилин депозит буде поповнено. У вашому розпорядженні є наступні варіанти внесення депозиту:

  • Банківська картка – Maestro, MasterCard, VISA та інші. У розділі "Платежі" шукаємо відповідний пункт. Тут потрібно вказати тип карти, яку ви віддали перевагу. У платіжному протоколі вказуєте суму та реквізити (платіжну інформацію та особисті дані). Підтверджуєте платіж.
  • Платіжний термінал. У меню апаратно-програмного комплексу виберіть БК 1XBET, після чого введіть номер рахунку, наданий під час реєстрації, суму та особисту інформацію. Підтвердьте платіж.
  • Електронний гаманець - вибирається у розділі "Платежі" в особистому кабінеті користувача. Тут потрібно вказати адресу електронної пошти, а також номер гаманця та мобільного телефону. Підтвердіть платіж за допомогою коду, надісланого по SMS або іншим запропонованим способом.
  • Мобільний телефон. Список доступних операторів знаходиться в меню розділу "Платежі". Вибравши потрібний пункт, вкажіть суму поповнення, після чого натисніть клавішу Поповнити. Транзакція підтверджується кодовою комбінацією, надісланою СМС.

Ми рекомендуємо бути дуже уважними при введенні персональних даних. Випадкова помилка або навмисний обман призведе до закриття рахунку та втрати внесених коштів. Завжди користуйтесь лише власними реквізитами.