Мобільна версія 1хвіт

Мобільна версія сайту БК 1xBet та мобільні програми дозволяють бетторам не пропускати цікаві спортивні події та робити ставки скрізь, де б вони не були. Внутрішня статистика букмекера свідчить, що найближчим часом частка гравців, які вважають за краще грати на ставках з мобільних гаджетів, перевищить частку тих, хто заходить на сайт БК зі стаціонарних ПК.

Мобільна версія 1хвіт

Використовуючи мобільну версію сайту 1xBet, можна комфортно займатися беттингом у будь-якій обстановці - стоячи в пробках, відпочиваючи за містом на дачі, бавлячи час в очікуванні і т.д. Смартфон, планшет та доступ в інтернет відкривають перед клієнтами 1xBet усі можливості гри на ставках.

Функціонал сайт 1xBet дзеркало мобільна версія ідентичний функціоналу офіційного майданчика. Мобільна версія адаптована під екрани гаджетів, користувач перенаправляється на неї автоматично. Сайт без проблем відкривається у таких популярних браузерах як:

 • Опера;
 • Google Chrom;
 • Yandex.Браузер.

1xBet мобільна версія дає можливість зареєструвати ігровий обліковий запис, для цього потрібно заповнити коротку форму і вибрати валюту рахунку. Дублювати реєстрацію на робочому майданчику не потрібно.

Мобільний сайт має зрозумілий інтерфейс, який не перевантажений інформацією. Тут також легко знайти бажаний вид спорту і вибрати потрібний результат. Усі найцікавіші події винесені на перший екран, а меню відкривається тапом по кнопці-гамбургеру.

У мобільній версії 1xBet реалізована можливість поповнювати рахунок – до послуг гравця найпопулярніші платіжні системи.

Основні переваги мобільного сайту БК 1xBet полягають у наступному:

 • простота та зручність - на майданчику легко знаходити об'єкти для ставок, коефіцієнти виділені кольором, популярні та важливі події винесені на головний екран;
 • є можливість реєстрації, поповнення рахунку;
 • Зручний дизайн без зайвих елементів.

При цьому мобільна версія сайту зберігає функціонал десктопної: тут представлений той же набір видів спорту, подій та наслідків. Також можна слідкувати за результатами ігор.

Щоб перейти в мобільну версію, користувач повинен натиснути на відповідне посилання у футері головної сторінки сайту 1xBet.

Мобільний додаток 1хвіt

Мобільний додаток букмекера доступний для смартфонів на ОС Android, iOS та платформі Java. Використання програм унеможливлює пошук дзеркал, оскільки в них вбудований автоматичний обхід блокувань.

Знайти програми на PlayMarket та AppStore не вдасться – політика майданчиків забороняє азартний контент. Актуальні посилання на завантаження представлені на офіційному сайті. Перш, ніж переходити по них, власникам смартфонів на Андроїд потрібно змінити налаштування безпеки гаджетів і дозволити встановлення програм з невідомих джерел.

Як і мобільна версія сайту, додатки 1xBet для Android та iOS мають простий інтерфейс, зрозумілу навігацію та зберігають весь функціонал десктопного майданчика.

Можливості мобільного додатка 1хвіт

Розділи "Лайв" та "Лінія" доступні з головного меню програми. Перейшовши в будь-який з них, можна побачити спортивні та ігрові події, кілька кліків налаштувати ставку і укласти парі.

Функціонал програми 1xBet включає:

 1. Понад 190 способів поповнення рахунку.
 2. Живий чат.
 3. Спортивні трансляції.
 4. Управління ігровим рахунком.

На майданчику представлена ​​вся різноманітність продуктів компанії. Так, беттори можуть робити одиночні та експрес-ставки на:

 • спортивні;
 • кіберспорт;
 • сумка.

Окрема вкладка меню веде до казино. Тут на гравців чекають кілька сотень ігрових автоматів, популярні слоти та ігри з професійними дилерами.

Переваги та недоліки мобільного додатка 1хвіт

Мобільні програми полегшують життя користувачам, забезпечуючи звичний сервіс усюди, де б вони не були, без прив'язки до стаціонарного ПК. І програмні рішення від 1xBet – не виняток.

Так, у додатку букмекера реалізовано кілька цікавих "фішок".

 1. Три способи реєстрації – користувач може вибрати повну, швидку та в один клік. Будь-який варіант дозволяє робити ставки, але для виведення виграшу знадобиться пройти повну реєстрацію та верифікацію облікового запису.
 2. Адаптивність - додаток можна досить тонко налаштувати "під себе", з урахуванням ігрових переваг, оптимального способу поповнення рахунку та ін.
 3. Функція 1xZone — допомагає тримати фокус на цікавій події, що стане в нагоді бетторам, які роблять ставки, наприклад, в дорозі або місцях з нестійким інтернетом.

Також варто відзначити, що додаток 1xBet виконаний у спокійних тонах, кнопки промальовані досить велике, і в цілому інтерфейс досить комфортний.

Робити ставки за допомогою програми можуть лише зареєстровані користувачі. Мабуть, це єдиний на сьогодні недолік цього програмного рішення.