Весільна пропозиція


В особливий день все повинно бути по-особливому добре. Ідеальна весільна сукня, зачіска, квіти та, звичайно ж, шоколад на святковому столі. Чорний, молочний чи білий: обирати Вам. Шоколадний фонтан з композиціями з фруктів та печива, майже півсотні цукерок за авторськими рецептами з найсмачніших та найякісніших інгредієнтів. Наші шоколатьє точно знають, як зробити солодкий стіл на весіллі просто незабутнім. Вашим гостям буде «гірко» з чаркою і солодко з нашими ласощами.

Просто замовте солодощі в «Leopolis», в ми подбаємо про те, щоб весільний солодкий стіл був ідеальним!


Корпоративна пропозиція

Не знаєте чим здивувати працівників на корпоративі? Чи що смачненьке запакувати у подарунки колективу? Здивуйте своїх співробітників нашими солодощами. Будь-який корпоративний відпочинок зможе прикрасити шоколадний фонтан з фруктовою композицією. Психологи дослідили, що люди схильні більше довіряти тим, хто має такі ж смаки в їжі. А хто ж не любить шоколад? Тим паче, якщо він якісний та смачний, ще й з незвичайними та оригінальними наповнювачами. Згуртуйте колектив біля цукерок з гарбузом, фундуком, марципаном чи медом. Або ж оберіть з поміж півсотні авторських рецептів солодощів. Після такого частування колеги стануть ще більше довіряти одне одному.


Імпреза

Готуєте свято і складаєте меню на гостину? Не забудьте про солодке. І пам’ятайте, що будь-який святковий стіл прикрасить шоколад. І діти і дорослі будуть раді скуштувати фрукти чи печиво з шоколадним фонтаном. А яка ж імпреза та й без цукерок? Традиція гостити солодким почалася ще з королівських прийомів. Спеціально для таких подій найкращі кондитери країни готували цукерки за авторськими рецептами, які берегли, як зіницю ока. Вельможі вишукували кондитерів, як дорогоцінне каміння, бо ж гості приходили до тих, на чиїх столах лежали найсмачніші цукерки. Пам’ятаючи про традиції, наші шоколатьє створили цілу палітру цукерок, плиток шоколаду та інших ласощів, які здатні стати солодкою «родзинкою» Вашої імпрези.